ÜYE OLUNÜYE GİRİŞİ
Şifremi Unuttum
Shameless

Shameless

#1 Bu ay popüler
Skam

Skam

#2 Bu ay popüler
What/If

What/If

#3 Bu ay popüler
The Last Man on Earth

The Last Man on Earth

#4 Bu ay popüler
Saul Goodman sağ olsun tüm sorunlarımız çözüldü. Sevilen, aranan ve özlenen Dizimag geri döndü :)

Undercover

8.53 / 10.0 (30018 oy)
IMDB: 8.0
Bu sayfadaki bilgileri arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

anasayfa Forumlar Undercover

Bu forum boş.

Tüh be! Burada bir konu bulunmadı!

Yeni konu oluşturmak için giriş yapmalısınız.

    İlk yorumu sen yapmak ister misin?
Undercover'un yayınlanan son bölümü

Tom Vaughan’ın yönetmenliğinde yayınlanan Undercover dizisi, komedi ve aksiyon dizisidir. Dizinin ana karakteri Molly Morris adında bir genç kızdır. Molly henüz ergenlik çağına girmiştir. Molly Morris FBI tarafından önemli bir konuyu soruşturmakla görevlendirilir. Bu görev FBI tarafından erişilmesi oldukça güç bir konudur. Öğrenci kardeşliği!

Bu görevi tamamlamak için Molly’e büyük görev düşer. Çünkü Molly kendisini bir dedektiften çok bir öğrenciye benzetmeye çalışır. Bir üniversite öğrencisi gibi görünürken görevini de yerine getirmek zorundadır. Görevi ise eski bir mafya kızını ne pahasına olursa olsun korumaktır. Kendisine bir şüpheli listesi oluşturan Molly listedeki hiç kimsenin göründüğü gibi olmadığını anlar. Elbette buna kendisi de dahildir. Çünkü kendisi de bu soruşturma için farklı kılıklara girecektir.

Gerilim ve suç dizisi olan Undercover, gerçek olaylardan uyarlanmıştır. Gerçek olaylardan uyarlanması nedeni ile her bir konu titizlikle işlenmeye çalışılmaktadır. Hollanda ve Belçika’nın ortak yapımı olan undercover dünyanın en önemli uyuşturucu üreticilerinden olan Ferry Bouman karakteri, dizinin başrolüdür.

Ultra lüks bir villada yaşamını sürdüren Ferry’nin yaşamı iki ajanın işe girmesi ile karışacaktır. Dizideki olaylar doğal bir şekilde gelişmekte ve abartıya kaçacak hiçbir sahneye yer verilmemektedir. Suç ve ajan dizileri sevenler, bu dizide çok şey bulmakta ve başarılı bir suç dizisi izlemektedir. Dizinin hikayesinin sürükleyici olması ile birlikte aksiyonunun çok olması, izleyicileri ekran başına kitlemektedir. Film klişelerinden uzak başarılı senaryosu ile izlenmeye değer bir dizi olarak görülmektedir.

Yeşil simge bölümü daha önce seyrettiğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyretmedim olarak değiştirebilirsiniz.
Kırmızı simge bölümü seyretmediğinizi gösterir. Simgeye tıklayarak seyrettim olarak değiştirebilirsiniz.